Bugün bir mail geldi,
Bana bir kaç sorular aktardılar, cevapları yazdım gönderdim.
Sonra en son bir soru yönelttiler, soru aynen şöyle.
–  Google da ki reklamlardan bir firmaya başvuru yaptım.
Saçları nereden getiriyorsunuz diye sordum, Amerika dan dedi telefonda ki kişi, Sizin yazılarınızda Amerika da saç fabrikası yok dediğiniz için, bunu aynen firma yetkilisine söyledim. Şöyle cevap verdiler.
– Bizim fabrika Amerika da hatta patronumuzun Amerika da bir seminerde fotoğrafı var isterseniz size göndereyim.
– Gönderin dedim. Bir tanıtım pankartının önünde çekilmiş boy fotoğrafı gönderdi peki siz bunun için ne diyeceksiniz?
– Sonra da derler ki neden her şeyi internete yazıyorsun, sektörü küçük düşürüyorsun. İşin içinde yalan dolan olunca dayanamıyorum. O tanıtım pankart-panoları matbaada yaptırmışlar, Hakikaten bunu tesadüfen öğrendim. Matbaa derken reklam tanıtım hizmetleri sunan bir firma, böyle küçük hesaplarla başarı taklidi yapıyorlar. İnsanlar inanıyor. Tekrar ediyorum böyle küçük oyunlara gelmeyin. Amerika da asla bir protez saç fabrikası yok. Adres telefon fabrika resimleri paylaşsınlarda görelim. Amerika da protez saç yaptırıyoruz demekle olmuyor.
Ve sizlere tavsiyem şu, Amerika olunca iyi mi oluyor, sizin tasarımınızı yapan kişinin tecrübesi ve bu tasarımda belirtilen size özel saç özelliklerinin aynı olması önemli, ve uygulama sonrası destek kalitesi.
Böyle küçük hesaplarla büyük reklam peşinde olanlara siz gerekli cevabı verin. Ucuza yapacağız deyip te aynı ücretleri alanlara, kafanıza hazır kalıp protez saç koymalarına müsaade etmeyin.
Aldatmadan çalışsınlar bizde yazmayalım.
Saygılarımı sunuyorum
(Yukarıda ki resim gerçektir :-)))
Hairlife Kurucusu
Mustafa Kemal