• Çalışma Saatleri: 9:00 - 20:00
  • + 90 212 219 16 00
  • bilgi@sacprotezi.com

Saç Protezi

Teknolojnin en güzel buluşlarından biri olan, saç protezi, taranabilen, yıkanabilen, gözenekli bir alt yapıya sahip özel saç yerleştirme tekniğidir.
1990 yılından beri ülkemizde saçsızlık sektöründe çığır açtı, bir çok saç özlemi çeken kişilere derman oldu.
Ara bakımlar desteği ile cildinize zarar vermeden uzun yıllarca kullanabileceğiniz bir yöntemdir.
Türkiye nin ilk saç protezi uzmanı olan Hairlife ın kurucusu Mustafa Kemal ÇİÇEK ile yöntem daha da zenginleşmiştir. Kendisi kullanarak geliştirdiği Bioaqua saç protezi 2017 nin ilk aylarından itibaren çok büyük bir ilgi gördü.
Bu yeni saç protezi hakkında bilgiler aldık.
Şimdi sizlere bu bilgileri aktaralım.
”1990 yılından beri saç protezi kullanıyorum, ilk yıllarda teknoloji çok yeniydi, zor anlar yaşadık tabii, saç kalitesi yıllar geçtikçe değişti, şimdi ki saç kaliteleri inanılmaz doğallıkta, ben Bioaqua saç protezinde bir çok olumsuz tarafı değiştirdim. Doğallık ve ekonomiklik ikisi bir araya geldi. Saç düğümleri çok güçlü, rahat taranan bir saç protezi meydana getirdik, Bir çok şikayeti göz önünde bulundurarak saç protezinin su ile buluşmasını daha çok sevmesine neden veren icatlarımız oldu. Şu anda İstanbul- Şişli de, Ankara – Çankaya- Gaziosmanpaşa da uygulamalar devam etmektedir.
Kısaca en iyi saç protezinin özelliklerini yazalım.
*  Kaygan bir saç kalitesi,
*  Ana renginde, diğerleri gibi kızıllık yoktur,
*  Bakımı çok daha kolay
*  Saç düğümleri çok daha sağlam,
* Ön bölge diğerlerine göre çok doğal.,
* Kolay model alabilme özelliğine sahip.
* Tamamen kişiye özel çalışmadır. ( hazır kalıp saç protezi değildir, bu konuda özel sipariş diye kalitesiz hazır kalıp çalışanlar var, tabii ki sizin bundan haberiniz olmuyor, siz zannediyorsunuz ki, alınan kalıp ve saç örnekleri size göre yapılıyor, bu tuzağa düşmeyin, tamamen size göre üretilen saç protezinin alt yapısında ki arka bölümünde pres yazı ile isminiz soy isminiz yazar, eğer kullanıyor iseniz saçınızın orijinal olup olmadığını bu şekilde anlarsınız.)