Protez saç belli olur mu?

–  Profesyonel bir şekilde yapılan ve kullananların protez saç olduğu belli olmaz.
Neden belli olur onu sizlere açıklayalım.
Biliyorsunuz ki bir çok sektörde olduğu gibi müşteri aldatmaya yönelik bir çok uygulamalar yapılmaktadır. Vicdanı olmayanların aldığı ücretin hakkını vermeyenlerin sayısı oldukça fazla. Aldığı ücrete karşılık verdiği hizmette dolgun ve mutlu edici olmalıdır.
Dünyanın en değerli saç cinsinin kilosu tabii ki çok pahalı, bu kalite ile protez saç meydana getirilmeyip de, en kötü kalitelerden biri çin saçı ile yapılırsa, sizde kaliteli bir saç yapıldığını zannederseniz, sizce sonuç iyi mi olur.
Protez saçınız için yüksek rakamlar ödemeyin diye reklamlar vererek, tasarım kalitesi kötü çalışmalara üstelik profesyonel yöntemlerden istenilen ücretlerin alınmasına ne dersiniz.
Belli olmayan bir yöntem yaptırmak istiyorsanız, dünyayı yeniden icat etmeye gerek yok. Kurumsal firma olarak biz Hairlife en kaliteli en titiz sonuçlar çıkaran hizmetimize devam etmekteyiz.
 

Protez saç fiyatı nedir?

Yukarıda ki açıklamamız yaklaşık bu soruya cevap gibidir.
En kaliteli yöntem Bioaqua ( bu yöntem sadece Hairlife da bulunmaktadır.)  kişin saç açıklık oranına göre fiyat değişmektedir. En düşük 600 usd en yüksek 1200 usd ( ekstra uzunluklar hariç )
 
Orta kalite: sektörde bir çok firma tarafından yapılmaktadır. üstelik fiyatı ucuz diye çağırsalarda sizi, bu kalite elimizde kalmadı size daha iyisini yapalım diye düşük kalite yapmak için verilen teklif 600 usd ile 1200 usd arasında değişiyor.
 
Düşük kalite : Merdiven altı firmalar tarafından yapılmaktadır. Hazır kalıp protez saçı 1 hafta ile 1 ay arasında teslimederler size, fiyatı ise tutturabildiğinedir, tamam kel kalmazsınız ancak arkanızdan konuşmayan da kalmaz.

Protez saçın ömrü nedir?

 
Kişiden kişiye ömrü değişmekte olduğu gibi protez saçın yapım kalitesi de ömrünü değiştirmektedir. Kötü kullanım ve kötü protez saçların ömrü çok kısa olur 3-5 ay ömrü vardır. tabii siz bunu protez saça bakarak anlayamazsınız. bazı saçlar tek düğüm yöntemi ile yapılmıştır.
Hairlife olarak bütün çalışmalarımızda çift düğüm saç işleme tekniği uygulamaktayız. Bu yöntemde saçın ömrü uzamaktadır. Ayrıca nasıl kullanılır ile ilgili de eğitim vermekteyiz. En uzun ömrü olan protez saç yöntemi Hairlife ın en son çıkardığı yöntem Bioaqua yöntemdir.
Ayrıntılı bilgi için WhatsApp destek : 05323330905