Neden şikayet ederiz.?
Şikayet etme sebeplerimiz ne olabilir?
Aslında bir çok sebebi var.
Kısaca sıralayalım
– Saçsızlığınızdan gerçek anlamda sıkılmış olmanız ve asıl saçsızlığınızdan şikayet etmeniz gerekiyor. Yoksa yaşadığınız küçük problemler size çok büyük geldiğinde hemen şikayet etme hakkına sahip olduğunu düşünürsünüz.
– Kullanıma başladığınız protez saç yöntemini tam olarak özelliklerini bilmediğinizden olabilir.
– Meslekte acemilik yaşayan birilerinin veya firmaların eline düşmüş olabilirsiniz.
– Meslekte art niyetli olanların eline düşmüş olabilirsiniz.
İnternetten alış-veriş yapanlara dikkat. Yakın zamanlarda bir haber okuduk, muhakkak sizde okumuşsunuzdur. Adidas ayakkabı satan bir alış-veriş sitesi veya instagram sayfasından birine siparişi veren bir şahıs, Kargo paketini açınca şok oluyor. Ortaya ağır bir plastik kokusu yayılıyor.
Bakın bu da adidas görünümlü tehlikeli kimyasallardan üretilmiş bir ayakkabı, Orijinalı 200-300 bilemedin 400 lira olan bir ayakkabıyı almıyorsun, 80 liraya sağlığını berbat edecek bir ayakkabıyı görmeden almaya kalkıyorsun. Ne kar ettin? Üstelik giymeye kalksan sağlığını kimbilir ne hale sokacak.
İşte bizde bu durumdan bahsediyoruz.
Protez saç yapan bir kuaför dükkanda herkesin gözü önünde saçsız birinin kafasını tıraşlıyor, protez saç yerleştiriyor. Ortam hijyenik mi değil mi belli değil, Ucuzluk uğruna, değer mi rezil olmaya?
Tabii ki şikayetiniz bitmez.
Öncelikle google da arama yaparken bakın bakalım firma hakkında şikayetler ne derecede?
Gerçi bazı şikayet adı altında protez saç şikayet sitelerinde kendilerini öven firmalara rastlayabilirsiniz.
Bunlara çok dikkat edin.
Bizler satış yapana kadar değil, saçsızlık sorunu yaşayan birinin psikolojisini, uygulama sonrası, nasıl kullanılır hakkında eğitimini vererek, takibe almaktayız. Bu şikayet sayısını sıfıra indiriyor. Küçük sorunların oluşmasını engellediğimizde büyük sorunları da engellemiş oluyoruz.
Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
Hızlı ulaşım için 05323330905