Protez saçın zarar vermesi için zarar verecek hizmet uygulaması gerekir.
Protez saç zarar vermemesi için bilinmesi gerekenler
*  İnsan sağlığına dikkat eden kurumsal firmalarla çalışmanız gerekir. Yurtdışından alınan her ürün iyi anlamına gelmez. Sağlığı bozacak saç ve yapıştırıcıları başınıza kalıcı dert olabilir.
* Protez saç bakımlarını geciktirmemeniz sizin için iyi olur. Bakımda kullanılan yapıştırıcıların ömrü kısa olmaması da çok önemlidir. Hairlife olarak en gurur duyduğumuz konu budur. En uzun giden bakımlar uyguluyoruz. Çünkü kullanılan ürünlerin tamamı Amerika / Utah den gelmektedir.
* Protez saçı boyamada kullanılan kimyasal ürünler olabilir. Bu cildinize zarar verebilir. Hairlife olarak protez saçın boyanmasında sadece Alman ürünü olan Fram Color kullanmaktayız. Cilde asla zarar vermez. ( kumaş boyası kullanıldığını bildiğimiz bazı kişiler ve firmalar var. )
* En önemlisi dış görünüm. Doğal görünmeyen protez saç psikolojinizi etkileyebilir. Alışma sürecini atlatamazsınız. Bu da size gelecekte saçsız kalmasnızı sağladığı için zarar verebilir. Protez saçın teslimatı montaj süresi gerçek bir usta tarafından yapıldığında minimum 1 saar maksimum 3 saat sürer. Bunun dışındaki daha az süreler, uygulamayı şişirme veya meslekte acemilik tarafından olduğunun altını çizmek isteriz. Hairlife protez saç teslimatları veya uygulamaları diyelim titiz çalışmalardan ince kesimlerden, model belirlemelerden dolayı uzun sürmektedir. Bu da ilk dega kullanacak kişinin yararınadır. ( bazı acemiler montaj diyor bunu siz anlayın)

* Aksine kışın soğuktan korur sinüzit hastalığını yerle bir eder. Saçsız alın tası rüzgarda kolay sinüzit olur. Yazın ise güneşten korur.

Saygılarımla
2017 Protez saç sektörünün en iyi firması ödülü sahibi
Mustafa Kemal ÇİÇEK