2 yıldır protez saç kullanıcısıyım. Sizleri yakından ilgilendiren bir kaç şey açıklamak istedim.

Birinci bakımlar hakkında. Her saç protezi bakımı aynı değil. Bunu neden söylüyorum. Daha önce üç firma gezdim. Birincisi izmirde idi güzel bakım yaptıklarını düşünüyordum bakımları 13 gün sürüyordu. İstanbul a gezmeye geldiğimde Hairlife a gittim Kamil bey bana bir bakım yaptı size samimi diyorum mükemmeldi. Hatalı olan saç kesimini düzeltti. Renk düzenlemesi yaptı. Ne kullandı bakımda ama tam 30 gün sürdü. Daha önce ki firmada bakım 15 dakika sürüyordu. Meğer sadece mavi bantla bakım yapmışlar. Renk farklılığı vardı. Saçın genelinde kızıllık vardı. Artık kalmadı.

Bana bir protez saç yaptılar ömrü o kadar kısa idi ki 5 ay sonra yine kel kaldım. Sonradan öğrendim ki hazır kalıp yapmışlar. Çünkü saçın arka kısmında benim adım yazmıyor. Bunları öğrenmemin sebebi Mustafa bey oldu. Sağ olsun her şeyi açıklamış videolarda hemen saçımı kontrol ettim. Numara ve firma ismi yazıyor. Benim adımın yazması gerekirken.

Diğer konu ise kafamda ki saçın daha doğalını hairlife da gördüm. Kalıp aldırdım sipariş verdim. Bir kaç müşteri ve manken gördüm bu firmanın saçları hem doğal hemde kaliteli. Benim fikrim şu eski firmalarda sistem daha oturmuş. Şişlide başla bir firmaya öncesinde bakıma gitmiştim bir kez asla hairlife gibi değil. Hairlife ürünleri çok daha kaliteli. Fiyatları da normal. Ben izmirde 70 liraya bakım yaptırıyordum hairlife da 90 lira ödedim. 20 lira fark hiç bir şey değil. Çünkü bakım süresi iki katı. Aynı bakıma 140 lira vermiş oluyorum izmirde çünkü 13 gün sürüyor bakımları.

Yeni saçımı bugün hairlife dan teslim aldım. Saçımın arka kısmında Gökhan Cebeci Hairlife yazıyor. Ayrıca Önleri doğal saç yoğunluğu oldukça güzel. Sizlere çok fazla sağ sola gidip zaman harcamayın diyorum. Haklı olduğumu göreceksiniz. Bir kez ziyaret edin ne demek istediğimi anlarsınız.

Gökhan Cebeci

Serhat oto yıkama

Karabağlar İzmir