Önemle duyurulur.

Forumlarda ki yorumları okuyup bilgi sahibi olmak değil bilgi kirliliğine girmek demektir.

Neden,

Gerçek kullanıcların yer almadığı, forum, yorum, şikayet, memnuniyet sitelerinde, saç ekimcilerin çoğu protez saçı kötüleyen yazılar aktarıyorlar, Yok efendim hasta yapıyor, yok efendim, bakımı var.

Bu tip yazıların gerçekçiliğine inanmayın. Kendileri gerçekleri asla söylemezler, saç ekimi sonrası saçsızlığın devam etmesini, onlara göre bir kaç seans daha yapmak gerekir.

1990 yılından beri ülkemizde bulunan protez saç yöntemleri binlerce kişiyi memnun etti. Saçları ile buluşturarak yeni bir yüze kavuşmasını sağladı.

Saç ekimi yapanlar ne yaptı. Enseden aldıkları 300-500 kök için yalan söyleyerek 3000-10.000 diye aldatılıyor, saç ekimi yaptıranlar hala kel dolaşıyorlar. Siz bu sorunun cevabını verin.

Neden saç ekimi yaptıranlar hala saçsız?

Diğer taraftan protez saç yaptırmak isteyenlerin okuduğu şikayet veya memnuniyet yazıları gerçek dışı olabilir, bunlara itimat etmeyiniz.

Ünlülerin kullandığı bir yöntem, iyice araştırılmış, onaydan geçmiş bir yöntemdir.

Kısa yoldan gerçek dışı bilgiler edinmek yerine, saç protez merkezlerini yerinde ziyaret edin, kullanıcı kişiler ile görüşün, bu teknoloji çağının buluşunu yakından görüp, bilgi alınız.